Venujte 2% z dane ružomberskému basketbalu

Aj tohto roku máte možnosť podporiť ružomberský basketbal bez toho, aby vás to stálo čokoľvek. Ak teda nepočítame krátky čas, ktorý venujete nielen prečítaniu tohto článku, ale hlavne vyplneniu potrebných tlačív a formulára. Ak sa tak rozhodnete, vopred ďakujeme!

Náš najúspešnejší šport môžete 2% z vašich daní podporiť veľmi jednoducho. Ide o vypísanie tlačiva v zmysle, že svoje zákonné právo využijete v prospech Občianskeho združenia Ružabasket – OZ pre basketbalový Ružomberok s heslom “Aj vaše 2% z dane prinášajú radosť športujúcim deťom”.

V prípade zamestnanca robí daňové priznanie váš zamestnávateľ. V tomto prípade požiadajte zamestnávateľa o ročné zúčtovanie preddavkov. Zamestnávateľ je povinný vystaviť pre účely poukázania 2% zaplatenej dane tlačovi Potvrdenie o zaplatení dane zo závislej činnosti.

V prípade podnikateľa či obchodnej spoločnosti môžete poukázať 2% z dane spolu s podaním daňového priznania. Dobrovoľník môže po spočítaní svojich hodín, odrobených v minulom roku, poukázať 2% z dane v prípade, ak to bolo viac ako 40 hodín, vtedy ide dokonca o 3%.

Poďme spolu vychovať úspešné generácie ružomberských basketbalistiek! Aj s vašim prispením chceme vychovávať úspešné generácie ružomberských basketbalistiek, ktoré budú reprezentovať nielen mesto Ružomberok, ale aj naše Slovensko!”

Identifikačné údaje OZ Ružabasket: Názov – OZ Ružabasket, Právna forma: Občianske združenie, IČO: 53709179, Sídlo: Nám. A. Hlinku 1, 034 01 Ružomberok, Číslo účtu: Slovenská sporiteľňa, a.s.    SK5609000000005180139562.

 

DOKUMENTY (kliknite pre zobrazenie/stiahnutie/vytlačenie)

Daňové priznanie k dani z príjmov FO typu B za rok 2023

Daňové priznanie k dani z príjmov PO

Danove-priznanie-k-dani-z-prijmov-FO-typ-A

dobrovolnictvo-prijimatel za 2023

dobrovolnictvo-vysielajuca za 2023

Potvrdenie o zaplatení dane zo závislej činnosti 2023

Ružabasket – 2% dane – text

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane za rok 2023

 

(c) MBK Ružomberok 2024