Ruža bude doma v Dolnom Kubíne. Lístky sú už v predaji

Najbližší „domáci“ zápas odohrajú basketbalistky MBK Ružomberok proti Šamorínu úž túto sobotu o 17:00 v Dolnom Kubíne z technických príčin. Vstupenky sú v predaji len v Informačnom centre Ružomberok a v Turisticko-informačnej kancelárii Dolný Kubín.

Ďalší náročný duel čaká zverenky Juraja Suju v sobotu 27. októbra. Ešte predtým absolvujú premiéru v Európskom pohári FIBA, keď sa predstavia na palubovke českého Nymburku (25.10. o 19:00). O dva dni neskôr budú po prvý raz nastupovať ako domáce hráčky na palubovku v Dolnom Kubíne (Športová hala Gymnázia P.O.Hviezdoslava), kde si od piatej zmerajú sily v rámci slovenskej extraligy proti ŠBK Šamorín.

Vstupenky na tento zápas si môžete zakúpiť len v predpredaji v Informačnom centre Ružomberok (Bernolákova ul., tel. 044/432 10 96), alebo v Turisticko-informačnej kancelárii Dolný Kubín. Počet lístkov v predaji je limitovaný kapacitou haly, čo je približne 300 divákov. Preto by ste s prípadným zakúpením vstupeniek nemali váhať.

Na tento duel neplatia permanentky, zľavnené vstupy, ani žiadne iné zľavy. Organizátori budú pri vstupe na zápas akceptovať jedine vstupenky, jasne označené a zakúpené v predpredaji na spomínaných predajných miestach.

(c) MBK Ružomberok 2018