Permanentky sú v predaji. Dostanete aj bonus – tričko (od) MBK zadarmo!

Permanentné vstupenky sú od dnešného dňa v predaji nielen v športovej hale Koniareň, ale aj v Informačnom centre Ružomberok. Ten, kto si permanentku MBK Ružomberok na sezónu 2023/24 zakúpi, ju môže využiť na vstup na všetky domáce stretnutia nášho klubu.

79 eur. To je suma, za ktorú si môžete zakúpiť permanentku MBK Ružomberok. Tohto roku však pribudlo oproti minulosti viacero zaujímavých noviniek, vďaka ktorým sa tento produkt stáva pre majiteľa ešte výhodnejší. Ku každej zakúpenej permanentke totiž jej držiteľ dostane od klubu tričko s logom MBK úplne zadarmo. Stačí pri kúpe nahlásiť veľkosť trička, a približne do 7 dní bude tričko k dispozícii.

Na permanentke určite neprerobíte. Navyše, ak Ružomberok postúpi cez Ostravu do skupinovej fázy Európskeho pohára FIBA, a vo vyraďovacej časti extraligy sa odohrá viac ako minimálny počet zápasov, potrebných na postup zo strany MBK, majiteľ permanentky môže ušetriť skutočne veľmi peknú sumu v prípade účasti na všetkých zápasoch.

Permanentky si môžete zakúpiť v športovej hale Koniareň, nielen počas zápasov MBK, ale aj cez pracovné dni (vopred treba kontaktovať sekretariát MBK – 0908 963 013), ale aj v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej 1.

(c) MBK Ružomberok 2023