U15 ORAVA BasCats mimoriadne v Koniarni

Víkend preplnený zápasmi všetkých kategórií narobil problémy s obsadením telocviční a tak naše Oravky hrali svoje domáce zápasy mimoriadne v Koniarni a nie v Dolnom Kubíne.
ORAVA – IBAS
Tréner R.Dorko: “V tomto zápase sme privítali fyzicky disponovanejšieho súpera, čo sa prejavovovalo v podkošovom priestore. Našou slabinou bola v tomto zápase naša nevýrazná obrana, k tomu sa pridal aj príliš veľký počet nevynútených strát. To spôsobilo, že sme inkasovali v celom zápase až 61 bodov, čo bolo 2. najvyšší počet v tejto časti súťaže. V útoku sme celý zápas kontrolovali a priestor dostali všetky hráčky.

ORAVA BasCats – IBAS Bratislava 89:61 (43:24) Body ORAVA BasCats: Jamsilová 31, Malá 26, Šušová 13

ORAVA – ŠINTER
Na druhý deň sme sa predstavili už v správnom obrannom nastavení a od prvých minút bolo jasné (49:14 po 1.polčase), ako tento zápas dopadne. Miestami sme trápili pri skórovaní z jednoduchých situácií, ale o víťazovi tohto zápasu nebolo pochybností. Všetky dievčatá si zahrali s chuťou a tak sa už môžu tešiť a pripravovať na odvetnú časť.

ORAVA BasCats – Šinter Bratislava 90:36 (49:14) Body ORAVA BasCats: Malá 29, Jamsilová 23, Ganobčíková 11