U11 mladším minižiačkam bliklo svetielko šťastia

Trénerka Monika Bogniarová: “Cez víkend naše dievčatá vycestovali do Žiaru nad Hronom. Prvý zápas proti domácim nastúpili s nasadením a chuťou bojovať. Prekvapením bolo, že sme viedli celú prvú štvrtinu nad súperom o niekoľko bodov až do posledných sekúnd, kedy Žiar presnou streľbou ukončil štvrtinu stavom 9:8. Dievčatá boli z tohto malého úspechu nesmierne šťastné.

Je ťažké pre nich hrať proti družstvu skúsenejšiemu a fyzicky vyspelejšiemu, a preto každý malý krok vpred je pre nás veľmi motivačný. Síce sme zápas vysoko prehrali, ale dodalo nám to energiu a chuť do ďalších tréningov.

1. zápas : MBK Ružomberok: BK MŠK Žiar nad Hronom 16:66 Body MBK Ružomberok: Vrťová Terézia 4, Sliacka Alica 4
  2. zápas : BKM Žilina : MBK Ružomberok 50:0