Čo nevidieť tu budú Vianoce. Najkrajšie sviatky v roku. Okrem toho, že naše žabky nám môžu dať pekný darček v podobe víťazstva nad Čajkami, pripravili sme pre vás darček aj my.

Mestský basketbalový klub Ružomberok zabezpečil od tohto zápasu nové vstupenky, ktoré sú univerzálne na všetky zápasy extraligy, a okrem pokladne v hale pred zápasom sa dajú kedykoľvek zakúpiť aj v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej 1. “Ak si vstupenku zakúpite v piatok 15. decembra, na základe dohody s našim mediálnym partnerom Ružomberský hlas vám k nej pribalíme aj nové, čerstvé číslo tohto periodika grátis,” povedal manažér MBK Radoslav Popelka s tým, že akcia platí len na lístky za 2 eurá, nie na zľavnené vstupenky v polovičnej hodnote. My dodávame, že Informačné centrum je otvorené od deviatej do piatej popoludní.

Duel MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky sa odohrá v sobotu 16. decembra o 17:00 v športovej hale Koniareň. Liptovský klub prezradil aj ďalšie prekvapenie, ktoré bude divákov čakať priamo v útrobách domovského stánku Ruže. “K dispozícii bude pre všetkých fanúšikov nové, predvianočné číslo Bulletinu MBK, v ktorom sme venovali viac priestoru najmä mládeži. Samozrejme, že na 16 stranách informujeme aj o účinkovaní A-družstva žien, nájdete tam tiež rozhovory, štatistiky, predstavenie súpera – Piešťanských Čajok a ďalšie zaujímavosti,” dodal Popelka.

To nie je všetko. O iných lákadlách, vďaka ktorým by ste rozhodne mali v sobotu na zápas prísť, vás budeme informovať zajtra.

Ruža, do toho!

(c) MBK Ružomberok 2017