Basketbalistky MBK Ružomberok vyzvú zajtra na súboj Piešťanské Čajky. Podľa slov trénera MBK Juraja Suju si Liptáčky nič iné ako výhru nepripúšťajú. Do Koniarne sa vám však oplatí prísť aj kvôli sprievodnému programu…

Na úvod niekoľko prekvapení, ktoré vás pred/počas/na/po zápase Ružomberka s Piešťanmi čakajú. K dispozícii pre všetkých fanúšikov, ktorí sa rozhodnú prísť do športovej haly Koniareň, domovského stánku MBK, čakajú bezplatne rozdávané kalendáriky na rok 2018. Navyše, Marketingový tím klubu pripravil úplne nové 16-stranové číslo Bulletinu, v ktorom dostala priestor mládež, ale aj zhodnotenie Európskeho pohára, extraligy, rovnako rozhovory, štatistiky a iné zaujímavosti. Zakúpiť si tiež budete môcť plagát s kalendárom MBK Ružomberok s podpismi hráčok. V útrobách ružomberskej haly sa bude čapovať pivo, o čo sa postará fanúšikovský podnik Pizzeria Concordia. Zakúpiť si budete môcť aj nové číslo Ružomberského hlasu, ku ktorému vám redakcia novín vášho domova, mediálny partner MBK, pribalí aj kalendáriky na rok 2018.

Určite sa vám oplatí prísť na zápas, ktorého začiatok je v sobotu 16. decembra naplánovaný na 17:00. Duel, označovaný právom ako zápas roka, určí, ktorý z tímov MBK Ružomberok a Piešťanské Čajky je momentálne v lepšej forme, ktorý má a bude mať výhodnejšiu pozíciu pred nadstavbovou časťou extraligy či Slovenským pohárom. “Nielen hráčky, ale aj realizačný tím sa na stretnutie veľmi teší. Dúfame tiež v mohutnú podporu fanúšikov z Concordie 1906, ktorá už mnohokrát dokázala, že je právom našim ďalším hráčom na palubovke,” nechal sa počuť lodivod MBK Juraj Suja. Tím lekárov a fyzioterapeutov okolo klubu robí všetko preto, aby do stretnutia mohla zasiahnuť aj Bettina Bozókiová. Navyše, mierne (dočasné) zranenie postihlo aj Petru Bartánusovú, jej štart v sobotu je otázny.

Očakávame návštevu na úrovni viac ako 1000 divákov.

Ruža, do toho!

(c) MBK Ružomberok 2017