Duel so Šamorínom môže byť posledným domácim v tejto sezóne

…a to nielen v prípade, ak sa Ružomberku podarí vyhrať zajtra aj v stredu. Ale aj vtedy, keby dvakrát po sebe zvíťazil Šamorín. Séria o bronz Niké extraligy žien sa totiž hrá len na 2 víťazstvá.

V sobotu 20. apríla o 17:00 nastúpi v Koniarni MBK Ružomberok na prvé stretnutie série o tretie miesto. Jeho súperom bude ŠBK Šamorín. Liptáčky neprešli cez semifinále po výsledku 1:3 na zápasy proti Slávii Banská Bystrica. Šamorín podľa predpokladov nestačil na úradujúceho majstra Piešťanské Čajky, ktorému podľahol 0:3.

Druhý zápas série o bronz sa potom odohrá v stredu 24. apríla o 18:00 v Šamoríne. Na tento duel pripravuje fanklub Ultras Concordia 1906 výjazd. Odchod je o 15:00 spred Koniarne, cena je 30 eur. Prihlásiť sa môžete správou na facebookovej stránke fanklubu. Prípadný tretí zápas by sa pri nerozhodnom výsledku 1:1 na stretnutia odohral znovu v Koniarni budúcu sobotu 27. apríla.

Na zajtrajší zápas venoval hlavný mediálny partner nášho klubu Ružomberský hlas 50 kusov dnešného vydania. Dostane ich bezplatne k vstupenke prvých 50 divákov, ktorí si zakúpia lístok na zápas za 4 eurá v pokladni Koniarne. Tá sa otvára od 16:00, hodinu pred zápasom.

(c) MBK Ružomberok 2024