Skvelé staršie mini U12

Hovorí sa: Koniec dobrý, všetko dobré… tohto príslovia sa držali aj naše staršie mini, ktoré na svoje zápasy vycestovali na východ Slovenska do Košíc.

Trénerka Zuzka Jarinová: “V sobotu sme odohrali 2 zápasy s Young Angels Košice. Čakal nás súper, ktorého kvality sme nepoznali, takže sme k nemu pristupovali s rešpektom.

V úvode prvej štvrtiny  nás súper trochu zaskočil. Prehrali sme ju 14 : 2. Aj napriek nevydarenému začiatku sa dievčatá nevzdali, v druhej štvrtine zlepšili ťah na kôš, a dotiahli zápas  do víťazného konca.

1.zápas: Young Angels Košice – MBK RBK 29 : 38 ( 18 : 17 ) Body MBK Ružomberok: Chovanová 13, Nemčeková 8, Gorečkvá 8, Drengubiaková 3, Ganobčíková 2, Kaplaňová A. 2, Bencová 2Druhý zápas bol taktiež dosť vyrovnaný. V jeho závere  sa nám podarilo niekoľko úspešných rýchlych protiútokov, ktoré rozhodli výsledok zápasu v  náš prospech.”

2.zápas: Young Angels Košice – MBK RBK 32 : 42 ( 12 : 22) Body MBK Ružomberok: Nemčeková 20, Chovanová 12, Kaplaňová A. 4, Ganobčíková 4, Gorečková 2