Príprava na novú sezónu začína

Letná príprava našich basketbalistiek bola naplánovaná a je uzavretá. Už v Pondelok 12.8.2013 ju štartuje tréner Juraj Suja s domácimi hráčkami. Tak, ako je už známe, sú to Zuzana Brezániová, Eva Kmeťová, Dominika Baburová a Veronika Černáková. Naše dievčatá tiež doplnia niektoré hráčky juniorského tímu.

Od stredy 14.8.2013 bude trénerovi k dispozícii aj káder zahraničných hráčok a tak sa k Slovenkám pripoja aj Slovinka Katarina Ristić , Švédky Josefin Vesterberg, Martina Stalvant a v neposlednom rade Američanka Stefanie Murphy.  Kompletný káder tak utvorí 11-13 hráčok.

MBK Ružomberok sa v rámci prípravy predstaví na dvoch veľmi atraktívnych turnajoch, kde sa stretne aj so zástupcami Európskych súťaží. Od 6 do 8 Septembra to bude turnaj v Jelenej Gore a od 12 do 14 Septembra v Českom Trutnove.

DOMÁCE PRÍPRAVNÉ ZÁPASY
Už 30 a 31 Augusta  sa náš tím predstaví na domácej palubovke v dvojzápase s Rüconom Spišská Nová Ves. Tieto zápasy budú zdarma prístupné aj verejnosti a preto veríme, že si všetci nájdete cestu do ŠH Koniareň a naše dievčatá podporíte v prvých spoločných zápasoch vôbec.

Vyvrcholením letnej prípravy MBK Ružomberok však budú veľmi atraktívne zápasy, ktoré sa uskutočnia 20 a 21 Septembra a to v domovskom stánku MBK Ružomberok. Naším súperom nebude nik iný ako tím WISLY KRAKOW, ktorý už vedie náš bývalý tréner Štefan Svitek. Tieto zápasy tak sľubujú nielen veľmi silný športový náboj a zážitok, ale aj návrat dobrých spomienok na nášho bývalého trénera. Aj tieto zápasy budú sprístupnené verejnosti zdarma a preto očakávame absolútne naplnenú športovú halu.

© 2013 MBK Ružomberok, autorské práva vyhradené. Použitie fotografií, textu alebo jeho častí je dovolené len s uvedením zdroja: www.mbkruzomberok.sk