Netradičným, ale o to milším spôsobom pozývajú hráčky MBK Ružomberok svojich fanúšikov na premiérový zápas extraligy v novom ročníku 2017/2018.

Zasadačka klubu v športovej hale Koniareň zažila začiatkom tohto týždňa milú udalosť. Basketbalistky MBK Ružomberok dostali na stôl plagáty, ktoré po vypísaní do prázdneho políčka mali byť (a už sú) umiestnené na plagátovacích plochách mesta s pozvánkou na prvý extraligový duel Liptáčok túto sobotu 30. septembra o 17:00 v športovej hale Koniareň.

Okolnosti tohto sympatického nápadu objasňuje manažér klubu Radoslav Popelka: “Aj takýmto spôsobom sme chceli oživiť marketingovú stránku takej v podstate bežnej veci, akou sú pozvánky na zápas. Každá z hráčok dostala do rúk niekoľko plagátov a fixku, ktorou pozvánku vlastnoručne vypísala, a napokon pod ňu doplnila svoj podpis. Takto netradične upravené plagáty boli následne pripravené v skutočne originálnej forme na distribúciu.”

Výsledok snaženia našich žabiek tak môžete vidieť na plagátovacích plochách v rôznych častiach Ružomberka. Klub už avizoval podobné akcie aj v budúcnosti. Najbližšie majú v pláne spoločné fotografovanie, ako aj osobné pozývanie Ružomberčanov v uliciach mesta na blížiace sa stretnutia v extralige či Európskom pohári FIBA.

(c) MBK Ružomberok 2017