Záujem o tretie finále je obrovský, lístky kupujte radšej v predpredaji

Záujem o tretí finálový zápas je mimoriadne veľký, vstupenky si ešte môžete v predpredaji kúpiť zajtra dopoludnia v Informačnom centre Ružomberok.

„Nechcem sa baviť o titule, žijeme totiž len najbližším zápasom, ktorý chceme zvládnuť a vyhrať ho,“ povedal pred zajtrajším (možno) rozhodujúcim a posledným duelom finálovej série medzi Ružomberkom a Piešťanmi tréner MBK Juraj Suja. Jeho zverenky vedú vo finálovej sérii 2:0 na zápasy. Prvý v Koniarni zvládli po výsledku 80:68, druhý v Diplomat aréne túto stredu vyhrali tiež 67:56, a sú na najlepšej ceste uspieť a po 16 rokoch získať pre Ružomberku titul v slovenskej extralige.

Ako sme vás už informovali, náš klub včera roztiahol veľkú severnú tribúnu, keďže sa očakáva enormný záujem športovej verejnosti. Ako vníma tento fakt lodivod MBK? „Ako tréner to rešpektujem, teším sa z toho, ale nejakým spôsobom sa to snažíme nevnímať. Sústredíme sa len na samotný zápas, ktorý chceme vyhrať. Všetko, čo je okolo toho, neriešime. Sú to nepochybne príjemné, pozitívne a dôležité veci, ale hlavne pre fanúšikov, priaznivcov ružomberského basketbalu.“

Tretí finálový zápas medzi Ružou a Čajkami sa začne na tzv. Bielu sobotu 20. apríla od 17:00. Očakáva sa návšteva na úrovni viac ako dvetisíc divákov. Vstupenky na tento duel si môžete kúpiť aj v predpredaji v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej – v sobotu od 8:00 do 12:00. Pokladne v ŠH Koniareň budú otvorené od 16:00. Dopravu v okolí haly bude riadiť polícia.

(c) MBK Ružomberok 2019