Vstupenky na Šamorín sú stále v predaji

V sobotu 27. októbra odohrá MBK Ružomberok zápas slovenskej extraligy proti ŠBK Šamorín netradične v Dolnom Kubíne (17:00). Ak si prečítate tento článok do konca, čaká vás aj malé prekvapenie, ktoré sa viaže k dnešnému duelu v Nymburku…

Ružomberčanky dnes žijú prvým zápasom v Európskom pohári FIBA. Nastúpia v 14-tisícovom okresnom meste v Stredočeskom kraji proti miestnemu klubu, ktorý má vysoké ambície. Zápas sa začína o 19:00, a zverenky Juraja Suju sú v dejisku duelu už od včerajška. Aktuálne za nimi mieri aj početná skupina fanúšikov z Concordie 1906, ktorá bude povzbudzovať Liptáčky v tomto dôležitom stretnutí.

Už v sobotu 27. októbra, neda necelých 48 hodín po spomínanom európskom zápase, čaká MBK ďalšie stretnutie. Ich súperom bude ŠBK Šamorín, domovskú Koniareň však Ruža vymení za Športovú halu Gymnázia P.O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne. Na zápas, ktorý sa začína od 17:00, sú ešte stále vstupenky v predpredaji (2 eurá) v Informačnom centre Ružomberok. Môžete si ich zakúpiť do soboty do 10:00. Ich počet je limitovaný kapacitou haly, čo je približne 300 divákov. Následne sa nepredané lístky (očakáva sa, že ich nebude veľa), budú dať zakúpiť pred samotným zápasom v Dolnom Kubíne.

A na záver spomenuté prekvapenie. Živý prenos z dnešného zápasu proti Nymburku môžete z pohodlia domova sledovať na nižšie uvedenom odkaze.

Sledujte živý prenos zápasu (Ružomberok-Nymburk, dnes od 19:00): https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Eurocup/Pohlavi-Zeny/Sezona-2018-2019/169904-DSK-Basketbal-Nymburk-MBK-Ruzomberok.htm

(c) MBK Ružomberok 2018