Severná tribúna vytiahnutá, očakáva sa vypredaná Koniareň!

Kvôli enormnému záujmu o tretí finálový zápas v sobotu 20. apríla o 17:00 v Koniarni odporúčame zakúpiť si vstupenky v predpredaji – v Informačnom centre Ružomberok v sobotu od 8:00 do 12:00.

Basketbalistky MBK Ružomberok sú veľmi blízko zisku vytúženého titulu, na ktorý v slovenskej extralige čakajú od roku 2003. Prvé dva úvodné zápasy finálovej série s Piešťanmi vyhrali, 80:68 doma a včera 67:56 na palubovke Čajok. „Bol to presne taký duel, aký som čakal. Náročný. Aj vývoj bol taký, v aký som dúfal. V dôležitej časti zápasu sme viedli, a napokon sme aj rozhodli a vyhrali. Piešťanom sa doma nepodarilo dostať sa do náporu, ich útoky a snahy o získanie pohodlného vedenie sme odrážali. Na druhej strany, ani Čajky nám nedovolili veľa, hrali mimoriadne agresívne, hlavne na začiatku,“ zhodnotil duel tréner MBK Juraj Suja.

Dnes bola v Koniarni milá udalosť. Po približne šiestich rokoch sa vytiahla veľká severná tribúna, pretože v sobotu 20. apríla o 17:00 sa očakáva obrovský záujem o tretí finálový zápas. Asi 15 ľudí celé dopoludnie rozťahovalo masívnu konštrukciu tribúny a približne okolo obeda bolo miesto pre stovky ďalších divákov pripravené.

Keďže už v sobotu môžu Ružomberčanky v prípade víťazstva rozhodnúť o zisku titulu, zápas je aj veľkým magnetom pre všetkých priaznivcov športu v našom meste a okolí. Pre nich má generálny manažér MBK Radoslav Popelka niekoľko odporúčaní: „V prvom rade odporúčame zakúpiť si vstupenky na duel v predpredaji – v Informačnom centre Ružomberok v sobotu od 8:00 do 12:00. Všetkým, ktorí sa predsa len rozhodnú zabezpečiť lístky až pred zápasom, radíme prísť k pokladniam Koniarne čo najskôr, ideálne aspoň polhodinu pred zápasom. Vstupenky budeme predávať od 16:00. Vodičov tiež upozorňujeme, že areál pred halou bude po naplnení kapacity vozidiel pre autá uzatvorený, dopravu bude riadiť mestská polícia.“

(c) MBK Ružomberok 2019