Ruža nastúpi zajtra proti Slovanu. Dvakrát

Po reprezentačnej prestávke čaká zverenky Juraja Suju zápas domácej extraligy. V Koniarni bude ich súperom v sobotu 24. novembra bratislavský Slovan.

Paradoxom je, že v tento deň sa Ružomberok stretne so Slovanom hneď dvakrát. Okrem basketbalového duelu si totiž Ruža zmeria sily so Slovanom aj vo futbalovej Fortuna lige (hrá sa o 14:00 v Bratislave).

Vráťme sa však k basketbalu. V tejto sezóne sa už Liptáčky s Bratislavou stretli. Hneď v úvodnom kole zvíťazili v hlavnom meste bez najmenších problémov 76:35, a podobný scenár sa očakáva aj zajtra v Koniarni. „Bola reprezentačná prestávka, no napriek tomu si myslím, že zápas by sme mali zvládnuť,“ vraví domáci tréner Juraj Suja.

Do stretnutia po zranení už pravdepodobne zasiahne aj Lucia Kelčíková, naopak, Beáta Janoščíková ešte nie, a otázny kvôli jej zdravotnému stavu je aj štart v stredu proti Nymburku. A ako sú na tom ostatné hráčky? „Všetky sú v poriadku, pripravené nastúpiť na zápas,“ znela odpoveď hlavného trénera MBK.

MBK Ružomberok – BK Slovan Bratislava, sobota 24.11.2018 o 17:00, ŠH Koniareň. Vstupné: 2,00 / 1,00 eur. Lístky si môžete zakúpiť aj v predpredaji v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej 1, alebo v pokladni haly pred zápasom.

(c) MBK Ružomberok 2018