Príprava pokračuje v Maďarsku, v pláne aj tri duely v Koniarni

Po víťaznom ťažení na turnaji Jersey Cup v Brne čakajú naše žabky dva prípravné duely na turnaji v Maďarsku.

Zverenky Juraja Suju dokázali uplynulý víkend presvedčivo zdolať KP Brno aj Levhartice Chomutov, a vyhrali tak turnaj Jersey Cup v Brne. Dnes a zajtra ich čakajú prípravné stretnutia v rámci turnaja v Maďarsku. Zmerajú si sily s DVTK Miškovec a MTK Budapešť. A potom už absolvujú trojicu domácich stretnutí v Koniarni, na ktoré budú môcť bezplatne prísť aj fanúšikovia MBK. Ruža sa predstaví v dvojzápase proti KP Brno a aj proti Miškovcu. Na tieto zápasy budú mať diváci bezplatný vstup v režime “OTP”, čo znamená:

Za osobu v režime očkovaná, testovaná, alebo prekonala ochorenie COVID-19  OTP sa považuje: 1. osoba plne očkovaná, 2. osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, 3. osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami. Za plne očkovanú osobu KZ sa považuje: a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, d) osoba do 12 rokov veku. Vstup a pobyt v mieste zápasu len s prekrytými hornými dýchacími cestami.

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY MBK RUŽOMBEROK V KONIARNI: 15.9. MBK Ružomberok – Miškovec (17:30), 17.9. MBK Ružomberok – KP Brno (18:00), 18.9. MBK Ružomberok – Brno (11:00).

(c) MBK Ružomberok 2021