Príďte na šláger extraligy Ruža-Čajky

Na základe novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR je možná účasť divákov na hromadných podujatiach. V tejto súvislosti vás MBK Ružomberok srdečne pozýva na šláger Niké extraligy žien, ktorý sa odohrá v sobotu 15. januára 2022 od 17:00 medzi MBK Ružomberok a Piešťanskými Čajkami.

Kapacita haly Koniareň bude obmedzená v zmysle platnej vyhlášky. Vstup bude umožnený divákom v režime OP (očkovaní/prekonaní), pričom každý divák si zakúpi v pokladni MBK (ŠH Koniareň) vstupenku, a následne bude po overení tzv. Covid pasu, alebo potvrdenia o prekonaní ochorenia Covid-19 vpustený na zápas pod podmienkou, že po celý čas pobytu v Koniarni bude mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom.

Pokladňa MBK bude otvorená od 16:00. Vstupné je stanovené na 2 eurá, zľavnený vstup stojí 1 euro. Ružomberok sa zatiaľ v tabuľke nachádza na prvom mieste bez straty bodu, Piešťanom patrí druhá priečka. Duel bude 2. kolom nadstavbovej časti extraligy, pričom najbližší domáci zápas súťaže odohrá (po prestávkach na Česko-Slovenský pohár, reprezentačnú prestávku a Slovenský pohár) až v marci.

(c) MBK Ružomberok 2022