Pozývame na štyri prípravné zápasy

Obdobie prípravy na novú sezónu sme začali účasťou na turnaji Jersey Cup v Brne. Tam sme takmer prekvapili domáce eurocupové družstvo KP (72:77), následne sme však podľa očakávania s našim mladým tímom nestačili na euroligové Polkowice.

Už tento víkend odohrajú basketbalistky MBK Ružomberok ďalšie dva prípravné zápasy. V piatok aj sobotu bude ich súperom maďarský tím BKG Prima Szigetszentmiklos. Oba duely sa odohrajú v našej domácej športovej hale Koniareň. Prvý z nich má začiatok 16.9. o 18:30, druhý 17.9. o 11:00. Vstupné sa neplatí, účasť verejnosti je teda bezplatná.

Brnu budeme môcť oplatiť prehru v tejto metropole Moravy už budúci víkend, kedy s tímom KP odohráme rovnako dva prípravné zápasy. Prvý v piatok 23.9. o 18:30 a druhý v sobotu 24.9. o 11:00. Rovnako je na ne bezplatný vstup, budeme radi, keď prídete naše žabky podporiť.

Len pripomíname, že nová sezóna začína 1. októbra. Ružomberčanky sa predstavia v Šamoríne. Úvodný domáci duel odohrajú až v sobotu 15. októbra, predbežne o 15:30, kedy v Koniarni privítajú BAM Poprad.

(c) MBK Ružomberok 2022