Očakáva sa vypredaná hala. Vstupenky na zápas Slovenska s Čiernou Horou sú ešte v predpredaji

Kvalifikačný zápas o postup na ME 2019 medzi reprezentáciami Slovenska a Čiernej Hory (streda 21.11. o 18:00 v Koniarni) sú už k dispozícii. Zakúpiť si ich v predpredaji môžete v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej za jednotnú cenu 3 eurá.

Basketbalistky Slovenska čakajú posledné dve stretnutia v kvalifikácii o postup na ME 2019. Najprv nastúpia naše hráčky na Islande (zajtra o 17:00, priamy prenos na RTVS), a potom sa presunú do Ružomberka, kde sa budú pripravovať na posledný duel kvalifikácie proti Čiernej Hore. Tento zápas sa odohrá v športovej hale Koniareň v stredu 21. novembra od 18:00.

V nominácii trénera SR Petra Kováčika sú aj dve basketbalistky MBK Ružomberok. Do súbojov proti Islandu a Čiernej Hore tak zasiahnu Miroslava Mištinová a Radka Stašová. Slovensko má kvalifikáciu rozohranú veľmi dobre, a postup na ME má vo svojich rukách. Ak by naše hráčky dokázali poraziť Island aj Čiernu Horu, postúpia na majstrovstvá z prvého miesta. Ak by zaváhali, bude rozhodovať aj duel Čiernej Hory s Bosnou a Hercegovinou, ktorý sa odohrá zajtra.

Vstupenky na stretnutie Slovensko – Čierna Hora sú k dispozícii v Informačnom centre Ružomberok. V predpredaji si ich môžete zakúpiť za jednotnú cenu 3 eurá. Upozorňujeme, že po naplnení kapacity haly, ktorá je stanovená na približne 1600 divákov, bude predaj pozastavený. Aj z tohto dôvodu odporúčame všetkým záujemcom, aby kúpu lístkov neodkladali a zabezpečili si vstupenky už v predpredaji. Duel rovnako odvysiela RTVS naživo.

Slovensko – Čierna Hora, kvalifikačný zápas v basketbale žien o postup na ME 2019. ŠH Koniareň Ružomberok, streda 21.11. o 18:00, vstupenky sú v predpredaji k dispozícii v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej za jednotnú cenu 3 eurá.

AKTUALIZÁCIA 20.11.2018: Informačné centrum Ružomberok už predalo viac ako 200 vstupeniek na zápas. Lístky si budú môcť záujemcovia zakúpiť do zajtrajšieho poludnia v IC (Bernolákova 1, tel. 044/432 10 96), alebo od 17:00 v pokladni športovej haly Koniareň. Opätovne upozorňujeme, že v predaji je obmedzený počet vstupeniek, limitovaný kapacitou haly na tento zápas.

Link na udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2178832675691280/

(c) MBK Ružomberok