Mladšie mini U11 v BB

Mladšie mini U11 to mali tento víkend (sobota 10.2.2024) ťažšie ako inokedy. Maródka sa podpísala pod konečné výsledky nielen absenciou skúsenejších hráčok, ale ani trénerka nemohla pre chorobu vycestovať so svojimi hráčkami.

“Náhradná” trénerka M.Grafová: “Monikinej prosbe som vyhovela a so zvedavosťou som sadala do mikrobusu na cestu do Banskej Bystrice, miesta nášho  U11_nástkového turnaja. Našim prvým súperom boli dievčatá zo Žiaru nad Hronom, s ktorými sme už mali skúsenosti z predchádzajúcich zápasov a na základe týchto skúseností sme nastúpili proti dievčatám zo ŽNH s veľkým odhodlaním, ktoré nám vydržalo do konca zápasu, no nepomohlo. Počas celého zápasu bolo jasné, že proti nám stojí fyzicky zdatnejší súper s podstatne bohatšími tréningovými aj zápasovými skúsenosťami.

Napriek výsledku treba dievčatá pochváliť za bojovnosť a neutíchajúcu chuť vydať zo seba všetko.

MBK Ružomberok : BK MŠK Žiar nad Hronom  konečný výsledok 0:51 je neúplný, nakoľko po dosiahnutí 50 bodov na strane súpera a 0 na našej strane,  sa už body nikomu nepripisujú, no hrá sa ďalej ako o dušu 🙂 .

Po krátkej prestávke sme opäť s veľkým odhodlaním nastúpili proti ďalšiemu nám známemu súperovi Slávii ŠKP Banská Bystrica. Spočiatku sa zdalo, že zápas bude vyrovnanejší, no Bystričanky  veľmi rýchlo prevzali taktovku do svojich rúk a nám neostalo nič iné, len  sa nevzdávať a makať aj napriek pribúdajúcim bodom na našom konte. Svoje určite zohral aj rešpekt pred výškovou prevahou súperiek a únava.  Aj keď o oficiálnom stave platí to, čo už bolo vyššie povedané, v tomto prípade nás hrejú pri srdiečku 4 body z našej strany (aj keď už po “funuse”).”

Slávia ŠKP Banská Bystrica : MBK Ružomberok konečný výsledok 50:0

Hráčkam aj trénerke Monike prajeme skoré uzdravenie, aby nasledujúci turnaj mohli odohrať v plnej sile.