EP FIBA: Oznam pre divákov a novinárov

V stredu 24.11. sa odohrá v Koniarni duel Európskeho pohára FIBA (MBK Ružomberok – ASVEL Lyon, 17:00). Ak majú zástupcovia médií záujem osobne prísť na toto podujatie, je potrebné napísať e-mailovú správu na press@mbkruzomberok.sk (meno, priezvisko, tel.kontakt novinára/novinárov, názov média), najneskôr do stredy 10:00. Pripomíname, že vstup bude na základe platných opatrení umožnený len novinárom v režime OP (očkovaní/po covide).

Rovnaký režim platí aj pre divákov s tým, že e-mailovú správu je potrebné napísať na adresu info@mbkruzomberok.sk (meno, priezvisko, tel.kontakt) – s rovnakým režimom vstupu OP (očkovaní/po covide). Povolená kapacita na základe platných opatrení je 100 divákov, termín prihlasovania končí v utorok o 14:00. Každý záujemca dostane od klubu spätnú väzbu.

Ružomberok doposiaľ odohrať štyri zápasy v rámci Európskeho pohára FIBA. Po domácom víťazstve 72:69 nad belgickým tímom Liége Panthers síce prehral v Lyone, no následne dokázal zvíťaziť na palubovke tímu Movistar Estudiantes Madrid, ako aj v odvete v Belgicku proti Panthers. Po stretnutí v stredu 24.11. zakončí MBK svoje účinkovanie v skupinovej fáze duelom proti Madridu v stredu 1. decembra o 17:00 v domácej hale Koniareň, kde bude (zatiaľ, podľa doteraz platných nariadení), platiť rovnaký režim vstupu pre novinárov a režimu, ako túto stredu s Lyonom.

(c) MBK Ružomberok 2021