Ceny lístkov a permanentiek pre nadchádzajúcu sezónu

Ceny lístkov a permanentiek pre nadchádzajúcu sezónu

Jednou z ďalších zmien pre novú sezónu 2013/2014 je aj zlepšenie klubovej stratégie v oblasti predaja permanentiek. Keďže chceme, aby ste mali vy, športová verejnosť, naši diváci a fanúšikovia ešte lepšie podmienky, rozhodli sme sa tieto zaradiť do predaja oveľa skôr, ako to bolo po iné roky.

V tomto období majú už mnohé konkurenčné kluby predaných niekoľko stoviek permanentiek pre svojich verných fanúšikov a preto nechceme zaostávať ani my. Permanentky budú v predaji od 1.augusta 2013 a to priamo na troch miestach. Na sekretariáte v našej ŠH Koniareň, v Infocentre mesta Ružomberok na ulici A.Bernoláka, avšak novinkou je aj priamy predaj vo fanúšikovskej reštaurácii/pube Concordia Pub na ulici Poľná 35 (blízko ŠH Koniareň).

Permanentky pre ročník 2013/2014 sú rozdelené do viacerých kategórií, konkrétne pre verejnosť  sme ako hlavný určili ten najlepší sektor a síce tribúnu H, ktorá sľubuje jedno z najlepších miest v športovej hale.  Predávať sa budú systémom, kde budú najskôr vypredané permanentky pre celý sektor H, a v prípade záujmu budeme s predajom pokračovať aj na ďalšie miesta.

Ďalšiu skupinu permanentkárov bude tvoriť  Fanklub, ktorý sa stará o neuveriteľnú atmosféru nielen v našej ŠH Koniareň. Fanklub je dôležitou súčasťou rodiny MBK Ružomberok a už počas uplynulej sezóny bol jedným z hnacích motorov samotného tímu. Miesto pre Fanklub bude opäť vyhradené na tribúne G. Tribúna G sa tak stala oficiálnym miestom pre domáci fanúšikovský kotol. Permanentky pre Fanklub bude možné zakúpiť LEN v Concordia Pube na Poľnej 35 a ich predaj bude mať na starosti výhradne Fanklub. (fanklub@mbkruzomberok.sk)

Ceny lístkov a permanentiek pre nadchádzajúcu sezónu

CENY PERMANENTIEK

Permanentky zaraďujeme do predaja  v dvoch cenových kategóriách. Cena permanentky pre sezónu 2013/2014 je stanovená na 30,00 Eur. Avšak v prípade, že si permanentku zakúpite v predpredaji, v časovom rozmedzí od 1 do 31 Augusta, od klubu dostanete možnosť zľavy 5,00 Eur, teda cena počas Augusta pre každého priaznivca MBK Ružomberok bude LEN 25,00 Eur. Permanentka pre aktívny Fanklub MBK Ružomberok, ktorý cestuje aj na zápasy do iných miest a podporuje náš klub, bude riešená výhradne cez Fanklub Concordie.

Permanentky oprávňujú ich držiteľa k vstupu na všetky domáce zápasy ročníka 2013/2014 do ŠH Koniareň a to pre Slovenskú Extraligu, Slovenský Pohár, Európsku súťaž MEL (Middle European League) a Európsky pohár FIBA-CUP. Znamená to, že Vás oprávňuje k vstupu na všetky domáce podujatia, ktoré MBK Ružomberok, vrátane nadstavbových častí odohrá.

VÝHODA PRE DRŽITEĽOV PERMANENTIEK

Pre ilustráciu chceme podotknúť, že zakúpením permanentiek ušetríte nemalú finančnú čiastku. To aj za predpokladu, že by MBK Ružomberok hral vo všetkých súťažiach len základné časti. Tu sa jedná o sumu približne 65,00 Eur, pokiaľ by ste si na zápasy kupovali lístky jednotlivo. V prípade postupov do nadstavieb súťaží sa môže táto suma vyšplhať na takmer 90,00 Eur.

CENA LÍSTKOV NA JEDNOTLIVÉ ZÁPASY

Jednotlivé vstupné na zápasy bude pre Slovenskú Extraligu, Slovenský Pohár a MEL (pri zápasoch Slovenských tímov) 1,00 Eur za zápas, na zápasy MEL, kde budú hrať naše dievčatá so súpermi z Maďarska to budú 2,00 Eur a pre FIBA-CUP 2014 3,00 Eur za zápas.  Na zápasy počas ročníka 2013/2014 tak budú môcť diváci prísť len po zakúpení permanentky alebo lístku pred zápasom.

Zakúpením permanentky zároveň získate väčšie osobné pohodlie a pomôžete klubu napredovať.

© 2013 MBK Ružomberok, autorské práva vyhradené. Použitie fotografií, textu alebo jeho častí je dovolené len s uvedením zdroja: www.mbkruzomberok.sk