Ružomberok bude ešte silnejší! Dôkazom toho je aj už druhá posila z USA počas uplynulého týždňa. Mala by pomôcť na krídle.

Zverenky Juraja Suju budú znovu silnejšie! Po príchode Janae Smithovej sa hlási o slovo v kádri MBK Ružomberok ďalšia americká posila, ktorá má Liptáčkam výrazne pomôcť dosiahnuť vytúženú métu – finále extraligy. “Áno, súčasťou tímu je od dnešného dňa aj Shafontaye Myersová, 24-ročná Američanka s výškou 170 centimetrov, ktorá bude u nás do konca sezóny hrávať na pozícii SG/krídlo,” potvrdil naše úvodné slová manažér klubu Radoslav Popelka.

Podľa jeho slov hrávala táto výnimočná basketbalistka vo fínskom klube Turun Riento, ako aj v Univerzite Alabama (USA). “Prišla spolu s Janae Smithovou na Slovensko včera, už aktuálne aj po formálnej stránke je súčasťou klubu a bude ňou do konca sezóny.” Ako doplnil Popelka, MBK si od nej sľubuje  “ešte väčšiu silu a istotu, očakávame, že bude prínosom pre našu obvodovú hru.” Nová hráčka je už k dispozícii ružomberskému trénerskému duu Suja-Porubčan.

(c) MBK Ružomberok 2017, foto: kevinaconell.com