MBK Ružomberok začal s predajom permanentných vstupeniek na nasledujúci ročník 2017/2018. Oproti uplynulej sezóne ponúka záujemcov aj jednu zaujímavú novinku.

Viac už prezrádza manažér klubu Radoslav Popelka: “V predaji sú okrem klasických aj VIP permanentky v cene 300 eur. Celý výťažok z predaja tohto typu celosezónnych vstupeniek bude určený na podporu mládežníckeho basketbalu v Ružomberku. Samozrejme, majitelia takejto permanentky budú mať aj výhody, ako napríklad výber miesta na sedenie vo VIP zóne, alebo polčasové a pozápasové občerstvenie.”

Klasická permanentka na celú sezónu stojí 30 eur, čo je rovnaká suma ako v minulom ročníku. Napriek tomu, že Ružomberok bude pôsobiť v Európskom pohári FIBA (vlani len CEWL). “Nemenili sme ani cenu permanentky, ani vstupné na sezónu, ktoré zostáva dve eurá za extraligu a tri eurá za európsky pohár. Rovnako zostávajú v platnosti doposiaľ platné zľavy. Táto naša snaha, udržať ceny vstupného a celosezónnych lístkov je vyjadrená aj na permanentkách nápisom – Ďakujeme za vašu priazeň a podporu. Nie je to len slogan, skutočne sme vďační za každého diváka, ktorý si nájde cestu do Koniarne a aj týmto spôsobom podporí naše žabky v náročnej sezóne, ktorá ich čaká,” rozviedol myšlienku manažér MBK.

Kúpa permanentky sa výrazne oplatí. Návšteva všetkých domácich zápasov MBK Ružomberok vyšla pri predpoklade postupu aspoň do semifinále extraligy minimálne na 40 eur, a to ešte nepočítame možný postup v Európskom pohári zo základnej skupiny.

Permanentky sú v predaji v priestoroch MBK Ružomberok v Koniarni počas pracovných dní, ako aj v Informačnom centre Ružomberok na Bernolákovej počas otváracích hodín (tel. 044/432 10 96). Prvý zápas nového ročníka odohrajú Liptáčky doma proti Popradu v sobotu 30. septembra o 17:00. Aj tam v pokladniach MBK bude možnosť zakúpiť si celosezónnu permanentku za výhodných 30 eur.

(c) MBK Ružomberok 2017