Basketbalový klub MBK Ružomberok to myslí s útokom na špicu extraligy vážne! Posilňovanie kádra pokračuje, po Radke Stašovej hlási vedenie Liptáčok ďalšiu posilu…

Taijah Campbellová. Hráčka z Kanady, ktorá v uplynulom ročníku odohrala za Ružomberok 23 zápasov a viac ako 565 minút, pokračuje v drese MBK aj počas nasledujúcej sezóny. Klub s ňou uzatvoril zmluvu na ďalší ročník. Podľa manažéra žabiek Radoslava Popelku ide o hráčku, ktorá je ochotná podriadiť sa vo všetkom kolektívu. “V minulej sezóne zaznamenala veľký progres. Keď sa dostávala do vynikajúcej formy, pribrzdilo ju zranenie chrbta,  v novej sezóne však môže byť pre náš celok ešte užitočnejšia.”

Campbellová dala za Ružomberok v minulej sezóne 207 bodov a zaradila sa medzi kľúčové hráčky kolektívu. “Je potrebné zdôrazniť, že práve vďaka nej sme získali istotu na obrannom doskoku. Toto bola jej najväčšia devíza a dôvod, prečo sme sa rozhodli pokračovať v spolupráci aj v nastávajúcich mesiacoch,” dodáva manažér MBK.

S angažovaním nových hráčok ružomberský celok ani zďaleka nekončí. Už ohlásil príchod Radky Stašovej z Banskej Bystrice. Okrem toho sa obzerá po potenciálnych posilách nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike či na Ukrajine. A možno pribudne do kádra ešte jedna basketbalistka spoza mora… O nových informáciách vás, samozrejme, budeme okamžite informovať.

(c) MBK Ružomberok 2017